Frolík, David, Zichler, Vaněk, Patera, Pálka, Kasala, Hampl, Kubinčák, Novák, Lapáček, Malát, Ujfaluši,Kratochvíl, Cogánik

BRANKY A ASISTENCE:
15:27Dostál Jiří (Krudenc Václav)

Komentář k utkání:
Utkání začalo velmi svižně a několik střídání bylo spíše seznamovacích pro toto semifinále. Domácí postupně začali přebírat otěže utkání a mírně přehrávali hosty ze Slaného. Ti jako by nečekali podobný vývoj a od půlky třetiny se dostali pod stálý tlak. Bohužel domácí z několika slibných příležitostí nebyli schopni překonat hostujícího gólmana. Až v 16. minutě šli černošičtí do přečíslení a Krudenc krásnou přihrávkou vybídl domácího Dostála a ten se nemýlil. Chvíli na to hostující hráč zablokoval tvrdou střelu domácího obránce a ujel do samostatného úniku, ale při zakončení mu hůl praskla. Domácí brankář měl jeden těžký zákrok chvilku před koncem první periody a to bylo od hostů vše. Do druhé části vstoupili domácí velmi dobře a zatlačili hosty do hluboké defenzivy. Výborně bruslili a vytvářeli si místy velmi silný tlak. Byla jen otázka času, kdy vstřelí druhou branku, která by byla zřejmě zlomová. Když byli domácí Tygři v obrovském náporu, ocitl se sám mezi kruhy domácí šutér Staněk, ale minul. O několik desítek vteřin se mezi dvěma obránci nádherně jako lasička, která chce vyplenit slánský kurníček protáhl Krudenc, ale trefil jen spojnici hostující branky. Hosté ze svého ojedinělého přečíslení srovnali stav na 1:1. A odnesli si pro ně milosrdný stav 1:1. Do poslední periody vstoupili domácí nahlodáni z promarněných příležitostí a hned na samém úvodu inkasovali. To jim na několik minut sebralo vítr z plachet a hosté se dostali do tempa. Domácí brankář měl několik těžkých zákroků a držel domácí tým ve hře. Černošičtí zmobilizovali zbytek sil a vrhli vše do útoku. Nicméně ve chvíli kdy srovnali hru a vytvořili si i dvě slibné šance, udeřili hosté ze samostatného úniku po třetí a nutno podotknout, že to byla ráno do již nalomeného vazu domácích. Zbytek třetiny už domácí neměli sílu zápas zdramatizovat a ještě jednou inkasovali. Je potřeba podotknout, že bylo k vidění velmi pěkné utkání, kdy zvítězil šťastnější team. Také je třeba vyseknout poklonu domácím a cca 20 hostujícím fanouškům, kteří vytvořili krásnou hokejovou kulisu.